...

Yere Batan Sarnıcı İçin En Hızlı Ulaşım

Yere Batan Sarnıcı İçin En Hızlı Ulaşım

Yüzyıllar öncesinde ki şehirlerin medeniyet gelişmişliğine bakıldığında, en temel kurallardan birisi, şehrin su kaynaklarının yeterli olması ve bu su kaynaklarının kontrol edilebilir olması gelmekteydi. İstanbul gibi dünyanın pek çok imparatorluğuna ev sahipliği yapmış şehir ise, bu anlamda medeniyetin de beşiği sayılabilecek özelliklere sahipti. Çünkü İstanbul’da bulunan Yere Batan Sarnıcı, ilk modern su hidrasyonu özelliğine sahip bir mimarideydi. 
Yere Batan Sarnıcı, Bizans İmparatoru Justiniani tarafından yapılmıştır. O zamanki ismi ise, Bassilika idir. Etrafına dikilen devasa mermer direkleri nedeniyle, Osmanlı İmparatorluğu zamanında, Yere Batan Sarnıcı ismini almıştır. Tabii tarih açısından çok önemli bir yere sahip olan Yere Batan Sarnıcı, şuan günümüzde bir müze olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Yere Batan Sarnıcı Ulaşım

İstanbul’un Avrupa yakasında, tarihi yarımada içerisinde bulunan Yere Batan Sarnıcı, Sirkeci’nin üstünde ve Ayasofya Camii’nin hemen yanı başında yer almaktadır. Ayasofya Camii’nin sol tarafında bulunan At Meydanı Caddesinin en köşesinde yer almaktadır. Ulaşım için de tramvay, taksi, dolmuş ve İstanbul Transfer Firmaları tercih edilmektedir. Tabii İstanbul, sadece Yere Batan Sarnıcından ibaret değildir. İstanbul’u daha iyi gezmek ve tüm tarihi dokularını keşfetmek için, İstanbul Transfer Firmalarından seyahat konusunda yardım alabilirsiniz. Keza tarihi yarımada içerisinde bulunan pek çok tarihi mekan gibi Yere Batan Sarnıcı da, önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda pek çok filme ve diziye de mekan olarak ev sahipliği yapan Yere Batan Sarnıcı, İstanbul Transfer Hattında ulaşımın oldukça kolay olduğu bir yerdedir. İstanbul Yere Batan Sarnıcı Ulaşımı için yabancı turistlerin sık sık tercih ettiği İstanbul Transfer Firmaları, bölgeler arası ulaşım ve hızlı seyahatte en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Yere Batan Sarnıcı İstanbul Havalimanı Ulaşım

Özellikle yurt dışından gelen tatil severler için İstanbul’da ki ilk durak, İstanbul Havalimanı Transfer hattıdır. Buradan sonra yapacakları seyahat ve izleyecekleri güzergah ise, tatillerinin nasıl şekilleneceğini göstermektedir. Benim özellikle yabancı tatil severlere verebileceğim tavsiye ise, İstanbul Transfer hizmeti veren İstanbul Havalimanı Transfer Firmalarını tercih etmeleri yönünde olacaktır. Çünkü İstanbul Havalimanı Transfer Firmaları, Yere Batan Sarnıcı Ulaşım yollarına en hakim araç şoförleri ile hizmet vermektedir. 

Yere Batan Sarnıcı Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım

İstanbul için önemli bir ulaşım hatlarından bir diğeri ise, Sabiha Gökçen Transfer hattıdır. Özellikle yerel anlamda ulaşım hizmetlerini başarılı bir şekilde yürüten İstanbul Transfer Firmaları, aynı zamanda Sabiha Gökçen Transfer hattı üzerinde de çalışmalar yürütmektedir. Bu anlamda Sabiha Gökçen Transfer firmalarına bağlı olarak çalışan İstanbul Transfer Firmaları, Yere Batan Sarnıcı Ulaşım yöntemlerini de tatil severlere sunmaktadır. Sabiha Gökçen Transfer Firmalarının kaliteli ulaşım, konforlu, rahat ve covid önlemleri alınmış seyahati, tatil severlere eşsiz bir seyahat imkanı sunmaktadır.