loading

Aklınıza bir şey mi takıldı ?

Firmanıza Nasıl Güvenebilirim ?

İstanbul Transfers.com.tr Rota Transfer Turizm Taş.Tic.Ltd.Şti. Markasıdır ve Turizm Bakanlığı ( 9722 ) Lisans Nolu MetapoyTurizm Seyahat Acentesidir.

Rezervasyonu nasıl yaptırabilirim ?

Web Sayfamız üzerinden Online Rezervasyon yapabilir, Watsapp üzerinden müşteri temsilcimizle bilgi alabilirsiniz . Dilerseniz 7/24 Müşteri danışma hattımız arayarak detaylı bilgi alabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz.

Transfer Hizmetiniz Sigortalımı dır ?

İstanbul Transfers.com.tr den almış olduğunuz ulaşım hizmetleri Ulaştırma Bakanlığının Taşımacılık genelgesinde mecburi olan Taşımacılık sigortaları mevcuttur.D2 yetki belgesine sahip olan araçlar zorunlu ferdi kaza sigortalarına sahiptir. 

Uçuş saatimde rötar veya iptal olursa ne yapmalıyım ?

İstanbul Transfers.com.tr den yapacağınız ulaşım transfer hizmetlerinizde uçuş iptali veya rötar durumunda 7/24 müşteri, hizmetlerimizle bilgiyi paylaşmanız gerekmektedir. Uçuşunuzun iptali veya rötar gibi durumlarda sizlerle beraber transfer hizmetiniz iptal edilebilir veya ertelenebilir.(0 532) 620 00 70 numaralı telefon hattımızdan çağrı merkezimize ulaşınız. Uçuş planındaki gecikme veya değişiklik durumlarında bilgiyi bizimle paylaşmanız durumunda transferiniz için yeni planlama yapılabilir.

Transfer aracını bulamadım ne yapmalıyım ?

İstanbul Transfes.com.tr  yetkili personeli sizleri havalimanı terminali çıkış kapısında isim bordu ile beklemektedir. Buluşamama gibi durumlarda 05326200070 nolu hattımızı arayarak destek alabilirsiniz. 

Transfer Ödememi nasıl yapabilirim ?

İstanbul Transfers.com.tr den almış olduğunuz ulaşım hizmet ödemesi banka havalesi veya gelişte araçta ödeme seçeneklerimizden faydalabilirsiniz. 

Transfer Araçlarınızda Çocuk Koltuğu Temin Edebilir miyiz?

Firmamızdan yapacağınız rezervasyonlarda çocuk koltuğunu ve çocuk yaşını belirtmeniz gerekmektedir ücretli olarak çocuk koltuğu talep edildiği takdirde araçlarda çocuk koltuğu bulunduruyoruz.

Alınacağım Adreste veya Havaalanında Ne Kadar Bekleyeceğim ?

İstanbul Transfers.com.tr firması olarak kişiye özel hizmet verdiğimiz için talep ettiğiniz lokasyonda belirttiğiniz saatten önce aracınız hazır olacaktır. 

Transfer Rezervasyonum İçin Nasıl Bilgi Alabilirim ?

İstanbul Transfers.com.tr sayfamızdan yapmış olduğunuz rezervasyonlarınız vermiş olduğunuz mail adresinize rezervasyon formu olarak gönderilir aynı zamanda sms olarak bilgilendirilirsiniz ve operasyonumuz sizlere watsapp hattı üzerindende iletişime geçerler.

Dönüş transferim içinde Rezervasyon yapabilir misiniz ?

İstanbul Transfers.com.tr sizlerin istemiş olduğu transfer talepleri doğrultusunda dönüş rzervasyonlarınızıda gerçekleştirebilir.

Transferim için Bagaj Bagaj Hakkında bilmem gerekenler ?

Transferiniz esnasında Transfer araçlarımızda kimysal madde, dökülebilecek sıvı maddeler yasa dışı maddeler veya eşyalar kokuya sebep olabilecek maddeler veya eşyalar ve büyük koli ev eşyası vs gibi ürünlerin taşınması yasaktır. Yanınızda bulunabilecek ortalama valizle seyahat edebilirsiniz.

Eşyamı Transfer Aracında unutursam ne yapmalıyım ?

Transfer Araçlarımızda Eşyanızı unuttuğunuz takdirne acil olarak 7/24 müşteri hattımızı arayarak destek alabilirsiniz . Ama unutmayınki Transfer araçlarımız aktif çalışmakta ve sizden hemen sonra yolcu almaktadır.