...

Sirkeci Transfer

Sirkeci Transfer

Sirkeci Transfer, sizleri İstanbul’un denize kıyısı olan semti Sirkeci’den alarak Yeni İstanbul Havalimanı transfer ve Sirkeci  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transfer hizmeti imkanlarını sunmaktadır. Sirkeci, İstanbul’un en ünlü tren garlarından biri olan Sirkeci Tren İstansyonu’nu içerisinde bulunduran Marmara Denizi’ne kıyısı olan semttir. Semtin en önemli noktalarından biri Sirkeci Garı’dır. Ana caddesi Ankara Caddesi’dir. Sahil boyunca uzanan Ragıp Gümüşpala Caddesi ve Kennedy Caddesi Sirkeci’de birbirleri ile bağlanırlar. Sirkeci semti Osmanlı döneminde Topkapı Sarayı’na yakın olması ve Sadrazamlık binası olan Babiali’ye yakın olması bakımından Osmanlı için önemli bir semt halindeydi. Sirkeci Transfer, Deniz kenarında olduğu için Babiali’nin iskelesi olmuş durumdaydı. 1885 yılında Şark Ekspresi'nin hizmete girmesi ve 1890 yılında Sirkeci Garı'nın hizmete girmesinden sonra semt daha da büyük bir önem kazanmıştır. Günümüzdeki Sirkeci ise hala Sirkeci Garı ile Avrupa’yla İstanbul arasındaki demiryolları ana durak noktası işlevini görmeye devam etmektedir. Bu özellik semti İstanbul’un en özel semtlerinden biri haline getirmiştir. Türkiye’nin en büyük postane binası olan Büyük Postane de Sirkeci Transfer , Sirkeci semtinde yer alır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Sirkeci Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı Sirkeci Transfer, İstanbul’un çeşitli ilçeleri ve semtlerine transfer hizmetleri sunan Sirkeci Otel Transfer Sirkeci için de transfer hizmeti vermektedir. İşinde uzman ve tecrübeli şoför kadrosu ve sizlerin memnuniyeti adına konforlu bir şekilde dizayn edilmiş araç filosu ile Sirkeci Havaalanı Transfer sizlere eşsiz bir Havalimanı Otel transferi hizmeti sunmaktadır. Sizleri Sirkeci ve Sirkeci Tren İstansyonu’ndan alarak İstanbul Havalimanı Transfer veya Sabiha Gökçen Havalimanı Sirkeci Transfer ediyoruz. Ayrıca İstanbul Havalimanı veya İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan alarak sizleri Sirkeci’nin dilediğiniz yerine veya Sirkeci Tren İstasyonu transfer ediyoruz. Sirkeci Otel Transfer şoför kadrosu, sizlerin can güvenliği adına transfer hizmeti verebilmek için her türlü belgeye ve onaya sahiptir. Sirkeci Havalimanı Transfer Şirketi araç filosu, siz müşterilerimizin memnuniyeti adına son derece konforlu koltuklar ile dizayn edilmiştir ve sizlerin transfer hizmeti deneyimi sırasında ihtiyacınız olabileceği ya da sizlerin isteyebileceği her şey ile donatılmıştır. Sirkeci Transfer Ulaşım araç filosunun bakımlarını rutin bir şekilde ve rutin eksik edilmeksizin yapılmaktadır. 

İstanbul Havalimanı Sirkeci Transfer  

İstanbul Havalimanı Sirkeci Transfer, müşterisini memnun edebilmeyi ve kaliteli bir Havaalanı transfer hizmeti sunmayı misyon edilmiş bir şirkettir. Bu doğrultuda kendisini her geçen gün daha da geliştirmektedir. Önerileriniz, sorularınız(Sirkeci veya Sirkeci Tren İstasyonu transfer süreci, Sirkeci / Sirkeci Tren İstasyonu İstanbul Havalimanı Sirkeci Transfer, Sabiha Gökçen Havaalanı transfer fiyatları) hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sirkeci Transfer, telefon hattı ve online yardım olmak üzere sizlere 2 farklı şekilde 7/24 sizlerin tavsiyelerinizi ve sorularınızı dinlemeye hazırdır. Fiyatlarımız çeşitli etkenlerle değişebilmektedir. Sirkeci Transfer fiyatları hakkında daha çok bilgi için sitemizin iletişim kısmına girip bizlere ulaşabilirsiniz.